• Zabawki ogrodowe

Jestem Małym Odkrywcą ze Stasiowej Krainy. Dzisiaj zabiorę Was na super przygodę po asortymencie z zabawkami ogrodowymi! Jak wiadomo, rycerze oraz księżniczki potrzebują najlepszego ekwipunku, by zwiedzić każdy zakątek świata — własne podwórko czy plażę i gorące piaski!

Najlepsze zabawki do piasku

Najpierw chcę Wam przedstawić moje ulubione zabawki do piasku! Czy widzieliście kiedyś foremki, które mogą zamienić zwykły piaseczek w zwierzątka, samochodziki oraz podobizny super bohaterów? W Stasiowej Krainie znajdziecie wszystkie warianty! To niezła zabawa, polecam!

Sprawdzone zabawki na wodę

Słońce mocno grzeje? Czas wziąć ze sobą najlepsze zabawki na wodę! Pompka Krokodylek to mój najlepszy kumpel podczas letnich dni. Wystarczy, że zanurzę brzuszek zwierzątka w wodzie, pokręcę rączką i już! Pyszczek krokodylka chlusta wodą we wszystkie strony! To świetna zabawa, a przy okazji uczymy się, jak działa pompa wodna — bez baterii!

Chcę Wam przedstawić także mój ulubiony zraszacz w kształcie helikoptera! To nie tylko akcesorium, to też narzędzie, które pomoże mamie i tacie w podlewaniu ogrodu. Śmigła wirują i rozpryskują wodę na wszystkie strony. To idealne rozwiązanie na upalne dni, kiedy marzymy o chwili ochłody!

Najnowsze zabawki na świeże powietrze

Nie zapomnijmy zabrać też najnowsze zabawki na świeże powietrze. Ostatnio mam nowego przyjaciela — latający dysk! To zarówno świetna zabawa na podwórku, jak i okazja, żeby trochę pobiegać i nauczyć się efektownych sztuczek. Dysk unosi się w powietrze tak wysoko, że aż chciałoby się umieć latać. Może kiedyś wynajdę taki, który zabierze mnie w przestworza!

Oczywiście czym byłyby zabawki ogrodowe bez gumowej piłki? Nasze piłeczki nie tylko odbijają się z niesamowitą prędkością, ale mają również obrazki zwierzaków, które sprawiają wrażenie żywych! To świetny dodatek do zabawy. W efekcie każde dziecko może poczuć się jak prawdziwy sportowiec.

Odkryj świat zabawy w Stasiowej Krainie!

Pamiętajcie, że w Stasiowej Krainie zawsze znajdziecie coś, co sprawi, że czas spędzony na podwórku czy w ogrodzie będzie niezapomnianą przygodą! Zapraszam Was do odkrywania, bawienia się i uczenia razem ze mną — Małym Odkrywcą!

Darmowa Dostawa powyżej 200 zł

Załóż konto odbierz kod rabatowy na następne

Załóż konto odbierz kod rabatowy na następne