• Lalki

Cześć! Mam na imię Małgosia i uwielbiam się bawić. Jestem najmłodszą przewodniczką po magicznej Stasiowej Krainie. Chodź ze mną, a pokażę Ci niesamowite lalki z bajek Disneya, które tak bardzo kochają dziewczynki w moim wieku! Gotowa na przygodę?

Zaczarowany świat lalek dla dziewczynek

Zaczniemy od najbardziej kolorowej części wspólnej wycieczki – wybierzemy lalki dla dziewczynek! Też uwielbiasz bajki Disneya? Zatem wyobraź sobie, że możesz bawić się razem z Tianą z „Księżniczki i żaby”, Roszpunką z „Zaplątanych”, Arielką z „Małej Syrenki”, Bellą z „Pięknej i Bestii” czy Anną z „Krainy Lodu”. To zabawki, które wyglądają jak prawdziwe księżniczki! Każda z nich ma swoje charakterystyczne ubranie i piękne włosy, które możesz czesać godzinami.

To jednak nie wszystko! Czy słyszałaś kiedyś o modelach Rainbow High Color & Create Fashion Doll? Podobnie jak w przypadku modeli Disneya, one także gwarantują dziewczynkom masę zabawy! Możesz nie tylko ubierać, ale jeszcze... malować lalki! Tak, tak, możesz zostać prawdziwą projektantką mody i stworzyć dla swojej małej przyjaciółki niepowtarzalny strój. Pędzelki w dłoń!

Jeśli lubisz niespodzianki, koniecznie musisz zobaczyć modele L.O.L. Surprise. Każda z lalek kryje w sobie małą tajemnicę, którą odkryjesz dopiero po rozpakowaniu. To taki trochę lalkowy skarb!

Ożyw ulubione sceny z lalkami z bajek Disneya!

Każda może opowiedzieć Ci swoją historię. Uważam jednak, że to właśnie moje przyjaciółki, księżniczki Disneya, są wyjątkowe. Każda z nich to mała gwiazda! Kiedy dziewczynki bawią się nimi, mogą odgrywać scenki z bajek lub wymyślać zupełnie nowe przygody. To jak reżyserowanie własnego filmu!

Dołącz do magicznego świata w Stasiowej Krainie

Kocham moje małe przyjaciółki, bo dzięki nim każdy dzień jest jak nowa, wspaniała przygoda. Czy Ty też chcesz dołączyć do zabawy? Zapraszam Cię do odkrywania magicznego świata w Stasiowej Krainie! Do zobaczenia w świecie, gdzie bajki ożywają!

W Stasiowej Krainie dbamy o to, abyś miała zawsze dużo wyboru. Do zakupionych modeli możesz wybrać również domki oraz inne akcesoria, które sprawią, że zabawa nigdy się nie skończy!

Darmowa Dostawa powyżej 200 zł

Załóż konto odbierz kod rabatowy na następne

Załóż konto odbierz kod rabatowy na następne