• Samochody zdalnie sterowane

Hejka! Jestem Jaś — specjalista od motoryzacji. Mam dla Ciebie super wiadomości ze sklepu Stasiowa Kraina! Gdybym mógł, śmigałbym teraz po całym pokoju z radości, ale po prostu opowiem Wam o pojazdach MONDO — najlepszych urządzeniach na świecie. Posłuchajcie, jak cudowne ciężarówki i samochody R/C mamy w naszym asortymencie!

Ciężarówki zdalnie sterowane — zostań szefem własnego transportu!

Zacznijmy od czegoś wielkiego! Ciężarówki zdalnie sterowane (R/C) są niesamowite! Wyobraź sobie, że możesz mieć pojazd, który nie tylko jeździ, ale może nawet przewozić samochody! Tak jest w zestawie od MONDO, który sprawia, że czujesz się jak szef wielkiego transportu. Możesz nawet rozszerzyć przyczepę i zmienić spojler.

Samochody zdalnie sterowane dla dzieci — każdy dzień jak wyścig!

A teraz coś dla fanów szybkiego brum-brum! Samochody zdalnie sterowane dla dzieci (R/C) to coś, co sprawi, że każdy dzień będzie jak wyścig. Na przykład, wyobraź sobie pojazd, który wydaje dźwięki jak prawdziwe auto i ma ruchome części przypominające... pająka. Tak! Kiedy naciskasz przyciski, „nogi” urządzenia poruszają się, a oczy intensywnie świecą. Czy to nie brzmi super?

Pojazdy zdalnie sterowane MONDO — steruj betoniarką lub wozem strażackim!

Nie zapominajmy o innych fantastycznych pojazdach! Chcę Ci przedstawić również niemniej popularne pojazdy zdalnie sterowane MONDO. Dla tych, którzy kochają maszyny budowlane, mamy na przykład betoniarkę Mercedes ARCOS. To nie tylko zabawka, to prawdziwy sprzęt w miniaturze, którym możesz sterować!

Jeszcze jedno! Jeśli lubisz pomagać innym, ciężarówki zdalnie sterowane jak straż pożarna Mercedes ANTOS od MONDO będą dla Ciebie idealne. To zarówno zabawa, jak i nauka, jak ważne jest niesienie pomocy! Urządzeniami możesz bawić się w domowym zaciszu lub na zewnątrz, bo są niemalże niezniszczalne!

Odkryj świat samochodów R/C

W Stasiowej Krainie znajdziesz wszystko, co sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy kierowca ciężarówki czy pojazdu wyścigowego. Samochody R/C to nasza pasja, a teraz mogą stać się też Twoją. Czekamy na Ciebie, abyś przekonał się, jak wspaniała może być zabawa z naszymi urządzeniami. Zapnij pasy, bo to będzie jazda bez trzymanki! 

Darmowa Dostawa powyżej 200 zł

Załóż konto odbierz kod rabatowy na następne

Załóż konto odbierz kod rabatowy na następne